O NAS

Elektryk Nowy Sącz – O Nas – czyli o profesjonalnych elektrykach w Nowym Sączu. Niewątpliwie głównym naszym celem jest wykonywanie bardzo nowoczesnych instalacji elektrycznych, instalacji Inteligentny Dom. Ponieważ wykorzystujemy systemy marki Grenton, Satel, możemy zagwarantować najwyższą jakość usług i długą gwarancję na montaż. Godnym uwagi jest fakt, że montaż monitoringu, alarmu można wykonać przy niskich nakładach pieniężnych, wykorzystując jednocześnie porządne, markowe materiały.

W celu wykonania usług na najwyższym poziomie, zawsze służymy profesjonalnym doradztwem oraz bardzo wysoką jakością usług. Chętnie podpowiadamy jak i gdzie rozmieścić gniazdka i wyłączniki w domach, aby były one bardzo funkcjonalne i „ułatwiały życie” oraz pozwalały cieszyć cię swoim nowym domem.

Profesjonalni elektrycy z Nowego Sącza pragną zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, zapewniając jednocześnie wieloletnie zadowolenie z wybrania naszej propozycji. Jesteśmy po to by zrobić więcej niż to możliwe, za mniej niż to wskazane.

Warunkiem trwałego powodzenia naszej misji i wiarygodności firmy jest dla nas zadowolenie Klientów, które osiągamy zapewniając wysoką jakość realizowanych przez nas usług.

Posiadamy uprawnienia SEP E oraz D do 30kV, które pozwalają nam pracować i nadzorować roboty na słupach wysokiego napięcia. Mamy również uprawnienia pomiarowe, dzięki którym możemy przeprowadzać pomiary instalacji elektrycznych w domach i instytucjach i na ich podstawie wystawiać protokół z przeprowadzonych pomiarów, potrzebny do odbioru nowego domu. 

Zapraszamy również na stronę Zielona Małopolska gdzie znajdą Państwo ofertę zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznej oraz systemu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, czyli rekuperacji.

Z poważaniem,
Dariusz Młynarczyk

Instalacje elektryczne, Inteligentny Dom,
Monitoring, Alarmy, Automatyka

projektowanie, montaż, serwis, pomiary, naprawy bieżące

KONTAKT

Dariusz Młynarczyk

+48 500 710 300

kontakt@wikart.pl

Grunwaldzka 243
Nowy Sącz

Napisz do nas !

10 + 12 =