O NAS

Elektryk Nowy Sącz – O Nas

Profesjonalni elektrycy w Nowym Sączu. Głównym naszym celem jest wykonywanie nowoczesnych instalacji elektrycznych, w tym instalacji Inteligentny Dom. Wykorzystując systemy marki Grenton oraz Satel, gwarantujemy najwyższą jakość usług i długą gwarancję na montaż. Montaż monitoringu i alarmu można wykonać przy niskich nakładach finansowych, wykorzystując markowe materiały.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, zawsze oferujemy profesjonalne doradztwo oraz wysoką jakość usług. Doradzamy, jak i gdzie rozmieścić gniazdka i wyłączniki w domach, aby były funkcjonalne i ułatwiały życie, pozwalając cieszyć się nowym domem.

Profesjonalni elektrycy z Nowego Sącza zapraszają do skorzystania z naszych usług, zapewniając wieloletnie zadowolenie z wyboru naszej oferty. Jesteśmy tu, aby zrobić więcej niż to możliwe, za mniej niż to wskazane.

Warunkiem trwałego powodzenia naszej misji i wiarygodności firmy jest dla nas zadowolenie Klientów, które osiągamy, zapewniając wysoką jakość realizowanych przez nas usług.

Posiadamy uprawnienia SEP E oraz D do 30kV, co pozwala nam pracować i nadzorować roboty na słupach wysokiego napięcia. Mamy również uprawnienia pomiarowe, dzięki którym możemy przeprowadzać pomiary instalacji elektrycznych w domach i instytucjach oraz wystawiać protokół z przeprowadzonych pomiarów, potrzebny do odbioru nowego domu.

Z poważaniem,
Dariusz Młynarczyk – właściciel

Instalacje elektryczne, Inteligentny Dom,
Monitoring, Alarmy, Automatyka

projektowanie, montaż, serwis, pomiary, naprawy bieżące

BLOG ELEKTRYKA NOWY SĄCZ

KONTAKT

Dariusz Młynarczyk

+48 500 710 300

kontakt@wikart.pl

Grunwaldzka 243
Nowy Sącz

Napisz do nas !

14 + 3 =